Sieć sklepów Lidl planuje otwarcie 13. centrum dystrybucji i poszukuje 200 pracowników

Sieć sklepów Lidl planuje otwarcie 13. centrum dystrybucji i poszukuje 200 pracowników

Lidl otworzył nowe centrum dystrybucji

W Piorunowie, niedaleko Błonia, powstaje nowe centrum dystrybucji sieci Lidl Polska. Planowane jest, że obiekt zostanie otwarty we wrześniu tego roku. Na powierzchni prawie 68 000 mkw. hali magazynowej zatrudnienie znajdzie około 200 osób. Obecnie trwają poszukiwania pracowników. Centrum dystrybucji Lidl umożliwi sprawną dystrybucję towarów do sklepów w Warszawie i okolicach. Będzie to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Europie, wyposażony w rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak instalacja fotowoltaiczna, system wykorzystujący wodę deszczową, energooszczędne oświetlenie oraz rekuperację i odzysk ciepła z chłodnictwa. Dzięki temu hala magazynowa będzie w pełni ogrzewana nawet przy temperaturze zewnętrznej powyżej 2 st. C. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, hala będzie bezpieczna i cicha.

Lidl poszukuje pracowników do swojego nowego magazynu. Jakie są stawki wynagrodzenia?

Lidl Polska szuka pracowników i rozpoczął kampanię rekrutacyjną pod hasłem „Widzimy Cię w tej roli!” skierowaną do ludzi mieszkających w Warszawie i okolicach. Przedsiębiorstwo zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, wiele korzyści (takich jak: opieka fizjoterapeutyczna, darmowe posiłki, dostęp do programu wsparcia pracowników i platformy eTutor), premię za wyniki oraz rosnące wynagrodzenie. Osoba początkująca w magazynie, zajmująca się kompletowaniem towarów (komisjoner), otrzymuje wynagrodzenie w wysokości od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto. Po roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 5050 zł brutto do 5500 zł brutto. Po dwóch latach zarobki wynoszą od 5300 zł brutto do 5800 zł brutto. Lidl Polska jest częścią międzynarodowej grupy Lidl, która działa na terenie całej Europy poprzez niezależne spółki. Sieć Lidl powstała w latach 30. XX wieku, a pierwsze sklepy pod tą marką otwarto w Niemczech w latach 70. Obecnie w 31 krajach działa ponad 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce ponad 850.

 

Hi-tech / grupa zapalonych testerów urządzeń telefonicznych

Badamy, porównujemy i sprawdzamy modele telefonów pod każdym kątem i na różnych płaszczyznach użytkowania.

Na naszym serwisie dodajemy najnowsze informacje o nowopowstałych modelach telefonów HTC oraz innych znanych marek smartfonów.. Zapoznaj się z artykułami i wybierz najlepszy model telefonu HTC dla siebie! 

Nowe promocje