HTC Sync - najważniejsze informacje

HTC Sync - najważniejsze informacje

Osoby, które weszły w posiadanie telefonu lub tabletu HTC, z pewnością zainteresują się również oprogramowaniem z poziomu którego można zarządzać wszystkimi znajdującymi się na nim plikami. Na szczęście, rozwiązanie takie istnieje, a korzystanie z niego pociąga za sobą szereg korzyści. Jak zatem zainstalować HTC Sync, a potem w pełni wykorzystywać możliwości, jakie stwarza?

Znalezienie najnowszej wersji oprogramowania nie skazuje nas na konieczność prowadzenia długotrwałych poszukiwań, bez problemu można je bowiem pobrać z oficjalnej strony HTC. Można też odwołać się do starszego rozwiązania, a następnie zainstalować te jego części, które uległy już zmianie. Obie opcje są dostępne na stronie producenta, a problemem nie jest nie tylko ich znalezienie, ale również instalacja. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku pobieranie rozpoczyna się automatycznie, ponieważ zaś nie korzystamy z lustra, ale z oficjalnej strony, nie musimy obawiać się o to, że pobierzemy nie tylko interesujące nas rozwiązanie, ale i wirusy, które utrudniają nam korzystanie z niego.

Aplikacja powinna zapisać się w menadżerze i z tego poziomu możemy mieć do niego dostęp. Już po pobraniu możemy przystąpić do instalacji. I na tym etapie nie powinniśmy mieć poważniejszych problemów, sam proces nie jest bowiem skomplikowani, a my sami jesteśmy informowani o jego postępie. Już po aktualizacje​uruchomieniu programu powinniśmy podłączyć urządzenie wyposażone w system Android do komputera. W tym celu najlepiej sięgnąć po kabel, który umożliwi nam rozpoczęcie synchronizacji. Kabel najczęściej znajduje się w ładowarce telefonu HTC, a zainstalowanie go w komputerze PC nie stwarza żadnych problemów. Już po zainstalowaniu musimy liczyć się z tym, że program, przynajmniej od czasu do czas, będzie chciał się aktualizować i będzie oczekiwał współpracy z nami w tym zakresie. Nie należy ignorować tego rodzaju możliwości, aktualizacje przygotowywane są bowiem przede wszystkim po to, aby uchronić nasz komputer i telefon przed ewentualnymi błędami.

Aktualizacje powinny pojawiać się automatycznie, mamy jednak również możliwość sprawdzania ich ręcznie wykorzystując w tym celu oficjalną stronę HTC. Jeśli program będzie aktualizowany na bieżąco, natychmiast zyskamy dostęp do najnowszych funkcji programu i będziemy mogli z nich korzystać. HTC Sync to również program, który można z łatwością odinstalować, co przydane się zwłaszcza wówczas, gdy przymierzamy się do sprzedaży naszego telefonu. Aplikacja odbywa się z poziomu komputera osobistego i wygląda tak samo, jak w przypadku innych programów w systemie Windows.

Hi-tech / grupa zapalonych testerów urządzeń telefonicznych

Badamy, porównujemy i sprawdzamy modele telefonów pod każdym kątem i na różnych płaszczyznach użytkowania.

Na naszym serwisie dodajemy najnowsze informacje o nowopowstałych modelach telefonów HTC oraz innych znanych marek smartfonów.. Zapoznaj się z artykułami i wybierz najlepszy model telefonu HTC dla siebie! 

Nowe promocje