HTC Desire 825 i jego możliwości

HTC Desire 825 i jego możliwości

HTC Desire 825 to specyficzny model telefonu, nie może być jednak inaczej, skoro jego nadrzędnym celem ma być danie nam możliwości wyróżnienia się. To także telefon, który pozwala na wykonanie wyjątkowych zdjęć, a jednocześnie daje nam sporo radości. Jego znakiem rozpoznawczym jest imponujący wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, a także 24-bitowy system audio, który z powodzeniem można uznać za rewolucyjny. Unikatowe wykończenie to dopełnienie całości, choć powinniśmy pamiętać o tym, że urządzenie nie jest wodoszczelne, a tym samym zaleca się unikania kontaktu z płynami.

Wspomniane unikatowe wykończenie zwraca na siebie uwagę z kilku powodów. Nie tylko wygląda niesamowicie, ale również przyczynia się do tego, że nie istnieją dwa takie same modele tego telefonu. Sama obudowa jest wykonana z poliwęglanu, posiada przy tym oryginalny pasek, dzięki czemu telefon można bez problemu dopasować do swojego stylu. Czasem można usłyszeć głosy, że wykończenie jest nawet zbyt odważne, ponieważ jednak ma ono wyraźną fakturę, wygodny chwyt oraz kolorowy styl. Trudno nie zgodzić się z tym, że jest atutem, a nie obciążeniem dla tego telefonu. Sporym atutem jest też dodatkowy pasek, HTC aplikacje​jego obecność zapewnia bowiem telefonowi niepowtarzalną prezentację, a sam otwór można bez trudu dopasować do licznych akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem jest też ramka, dla której typowe jest to, że jest miękka w dotyku, pozwala to na jeszcze łatwiejsze użytkowanie i na jeszcze więcej zabawy na dużym ekranie. Ekran HD pozwala cieszyć się grami i filmami, które prezentują się jeszcze bardziej okazale niż na innych telefonach, możemy go jednak docenić także wówczas, gdy chcemy przejrzeć się zdjęciom – zarówno tym, które sami wykonaliśmy, jak i tym, które otrzymaliśmy od naszych znajomych.

Telefon dba także o te osoby, które uważają, że korzystanie z telefonu komórkowego nie powinno oznaczać kompromisów wówczas, gdy w grę wchodzi jakość dźwięku. Producent zapewnia nas, że muzyka, filmy orz gry są w stanie brzmieć niczym na filmowym pokazie i trudno utrzymywać, że jest w tym dużo przesady. Nie budzi to jednak zaskoczenia, HTC jest bowiem promowany jako firma będąca liderem dźwięku, dla którego charakterystyczna jest wysoka jakość. 24-bitowy system audio potwierdza, że nic się nie zmienia w tym zakresie, a inni twórcy telefonów komórkowych mają wiele do nadrobienia, jeśli chcą podążać śladem HTC. 24-bitowy dźwięk to także gwarancja wierności, której trudno jest oddać zwykłym słuchawkom, nic więc dziwnego, że HTC odpowiada za stworzenie własnego rozwiązania tego typu.

Hi-tech / grupa zapalonych testerów urządzeń telefonicznych

Badamy, porównujemy i sprawdzamy modele telefonów pod każdym kątem i na różnych płaszczyznach użytkowania.

Na naszym serwisie dodajemy najnowsze informacje o nowopowstałych modelach telefonów HTC oraz innych znanych marek smartfonów.. Zapoznaj się z artykułami i wybierz najlepszy model telefonu HTC dla siebie! 

Nowe promocje