Najlepsze telefony HTC w roku 2017

Najlepsze telefony HTC w roku 2017

Smartfony HTC są od dawna znane i cenione na rynku telefonów. Firma była także prekursorem wielu wspaniałych, nowych technologii wartych uwagi, jak choćby technologii ultrapixel, która poprawiła widoczność na wyświetlaczu w złych warunkach oświetleniowych, czy głośniki stereofoniczne.

HTC Desire 630 Dual SIM

To poularny telefon, raczej z niższej półki, co nie oznacza jego słabości czy niedostatecznego przemyślenia. Procesor Snapdragon posiada cztery rdzenie, a także 2 GB pamięci operacyjnej. Na ekranie o przekątnej 5 cali można obserwować działanie technologii Super LCD. Telefon umożliwia korzystanie z dwóch kart o różnych numerach w tym samym czasie – można więc mieć telefon służbowy i prywatny w jednym.

HTC One A9s

Ten smartfon posiada procesor Mediatek Helio P10, a także 2 GB pamięci operacyjnej. Jest solidnie wykonany i zapewnia komfort pracy. Posiada także dwa oddzielne aparaty fotograficzne, tylny i przedni, o matrycach odpowiednio 13 oraz 5 megapikseli. Aparaty dobrze sprawdzają się w korzystnym oświetleniu.

HTC U Play

To model dla tych, którzy szukają dobrego telefonu ze średniej półki cenowej. Telefon jest bardzo smukły i estetyczny, dobrze leży w dłoni. Działa dzięki procesorowi Mediatek Helio P10, a także 3 GB pamięci operacyjnej. Po telefonie można się spodziewać sprawnej, szybkiej pracy. Ekran o przekątnej 5,2 cala jest dość duży, wykonany w technologii Super LCD. W połączeniu z dobrej jakości słuchawkami pozwala słuchać muzyki z prawdziwą przyjemnością, a aparat 16 megapikseli sprawdza się doskonale w dobrym oświetleniu.

Ranking telefonów HTC

HTC U Ultra

Cechą szczególną tego modelu jest podwójny ekran – nad głównym znajduje się drugi, pracujący niezależnie. Telefon działa na procesorze Snapdragon 821, ma pamięć operacyjną 4 GB. Telefon o przekątnej 5,7 cala ma spore rozmiary, co przekłada się na dodatkowy komfort używania wyświetlacza skonstruowanego w technologii Super LCD. Aparat o rozdzielczości 12 megapikseli wspierany technologią ultrapixel wykonuje dobrej jakości fotografie, w każdych warunkach oświetleniowych. Smartfon odtwarza muzykę w dobrej jakości.

HTC U11

To telefon z wyższej półki, flagowy model firmy HTC na bieżący rok 2017. Jest całkowicie wodoodporny – potwierdza to norma IP67. Procesor wspiera pamięć operacyjna 4 GB, a wykonanie telefonu jest bez zarzutu. Telefon działa szybko i jest bardzo wydajny, dzięki czemu można pracować sprawnie, a także włączyć wszystkie gry na Androida. Telefon posiada metalową ramkę, która reaguje na ściśnięcie, włączając aparat. Ten z kolei sprawdza się dzięki jasnej przesłonie, technologii ultrapixel oraz świetnemu wykonaniu.

Więcej informacji szukaj na okazjum.pl

Hi-tech / grupa zapalonych testerów urządzeń telefonicznych

Badamy, porównujemy i sprawdzamy modele telefonów pod każdym kątem i na różnych płaszczyznach użytkowania.

Na naszym serwisie dodajemy najnowsze informacje o nowopowstałych modelach telefonów HTC oraz innych znanych marek smartfonów.. Zapoznaj się z artykułami i wybierz najlepszy model telefonu HTC dla siebie! 

Nowe promocje